I dag I morgen Fredag Lørdag Søndag Mandag Tirsdag Skift til grid-visning
Ophavsretten til det anvendte materiale tilhører de respektive tv-kanaler, hvorunder materialet er anvendt. /ritzau/
Onsdag 24. januar
>
<
>
<
02:20Doktor Finlay
Engelsk dramaserie.
03:15Kender du typen? 2013
Dansk livsstilsmagasin.
03:55Gintberg på kanten - Gug
Dansk underholdning.
04:25AntikQuizzen
Dansk quiz.
04:50Camilla – i haven
Dansk havemagasin.
05:20Bidt af naturen
Dansk naturserie.
05:50Frilandshaven
Dansk havemagasin.
06:20Historier med Søren Ryge
06:50Anders Lund Madsen i Den Yderste By
Dansk reportageserie.
07:20Aftenshowet
08:10I hus til halsen IV
Dansk dokumentarserie.
08:55Gintberg på kanten - DR
Dansk underholdning.
09:40Doktor Finlay
Engelsk dramaserie.
10:30Antikkrejlerne
Engelsk dokumentarserie.
11:15Skat eller skrammel
Dansk dokumentarserie.
12:00Skattejægerne 2012
Dansk antikmagasin.
12:30Kender du typen? 2013
Dansk livsstilsmagasin.
13:10Gintberg på kanten - Rødovre
Dansk underholdning.
13:35Brdr. Madsens tidsrejse
Dansk dokumentarserie.
14:05Hun så et mord
Amerikansk krimiserie.
14:50Hun så et mord
Amerikansk krimiserie.
15:35Fader Brown
Engelsk krimiserie.
16:20Fader Brown
Engelsk krimiserie.
17:05Jordemoderen III
Engelsk dramaserie.
17:50TV-avisen
18:00AntikQuizzen
Dansk quiz.
18:30TV-avisen
18:55Vores vejr
19:05Aftenshowet
19:55TV-avisen
20:00Skattejægerne
Dansk livsstilsmagasin.
20:30Et glimt af Danmark II
Dansk underholdning.
21:00Kontant: Tryghed eller falsk alarm
21:30TV-avisen
21:55Kulturmagasinet Gejst
Dansk kulturmagasin.
22:20Sporten
22:30Rebecka Martinsson: Som offer til Molok
Svensk krimiserie.
Taggart: Død uden vanære
Skotsk krimiserie.
00:50Til undsætning
Australsk dramaserie.
01:35Til undsætning
Australsk dramaserie.
02:20Doktor Finlay
Engelsk dramaserie.
03:10Kender du typen? 2013
Dansk livsstilsmagasin.
03:50Gintberg på kanten - Rødovre
Dansk underholdning.
04:20AntikQuizzen
Dansk quiz.
04:45Camilla – Boller af stål
05:20Bidt af naturen
Dansk naturserie.
05:50Frilandshaven
Dansk havemagasin.
05:00Thomas og hans venner
Dukkefilm med dansk tale.
05:15Søpapegøjernes ø II
05:20Søpapegøjernes ø II
05:30Hjørne Bjørne III
05:35Ramasjang Mysteriet II
06:05Sarah og And
06:10Ellevilde Ella
06:15Ellevilde Ella
06:25Grinebider
06:30Sikker & Søn II
06:43Kiwi & Strit
06:45Brandmand Sam
07:00Yakari III
07:10Sprinter Galore II – Olde
07:30F for Får
Navnet er Får - Frode Får.
07:35Gurli Gris VI
07:50Vi er Pelle og Maise – Særlige dag
08:00Robin Hood – spilopper i Sherwood-skoven
08:15Masha og Bjørnen
08:20Musen Tip
08:30Sofus III
08:45Mit kæledyr – en hest
08:55Minisekterne
Fransk animationserie.
09:00Skæg med Ord
09:30Lille Nørd
Rotte.
09:55Vilde venner II
10:15Den fortryllede karrusel
10:30Kaj og Andrea
11:00Motor Mille på cirkustur
11:15Quizdyrene – Geden Martha
11:25Ramasjang Mysteriet III
11:55Bamses billedbog
12:25Ramasjang Rally
12:50Rosa fra Rouladegade II
Dansk børneserie.
13:20Onkel Rejes sørøvershow II
13:40Ring til Ramasjang
13:55Sikker & Søn II
14:05Motor Mille og Børnebanden
14:30Der var engang...
Dansk animationsserie.
15:00Sarah og And
15:05Sarah og And
15:15Morten Skildpadde
15:40Gurli Gris V
15:50Chuggington IV
16:00Chuggington IV
16:10Masha og Bjørnen
16:15Kasper og Sofie bliver bedste venner
16:35Paw Patrol III
17:00Ramasjang Mysteriet III
17:30Flaskepost fra Stillehavet
17:40Flaskepost fra Stillehavet
17:55Brillebjørn
18:00Robin Hood – spilopper i Sherwood-skoven
18:10Yakari III
18:25F for Får
Navnet er Får - Frode Får.
18:30Quizdyrene – Slørhalen Boogie
18:45Hemmelige dyr: Nogen spiser af skraldet
19:00Tree Fu Tom
19:25Zorro
19:45Mumitroldene
05:00Thomas og hans venner
Dukkefilm med dansk tale.
05:15Søpapegøjernes ø II
05:20Søpapegøjernes ø II
05:30Hjørne Bjørne III
05:35Ramasjang Mysteriet
01:30Milliardærernes løfte
02:25Deadline Nat
07:00Sundhedsmagasinet: Tab dig mest effektivt
07:25Under fire øjne – Fay Weldon
Engelsk dokumentarserie.
08:15Under fire øjne – Terry Gilliam
Engelsk dokumentarserie.
09:05Ud i naturen: Bjørnen
09:45Humlebiernes hemmeligheder
10:35På grænsen af det umulige
Engelsk dokumentarserie.
11:30På vildspor i ødemarken
12:30På vildspor i ødemarken
13:35Din yndlingsmad: Brødfabrikken
Engelsk dokumentarserie.
14:35Ekstreme togrejser IV
Engelsk rejseserie.
15:20Dæmningen der tæmmede Coloradofloden
Amerikansk dokumentarserie.
16:10Verdens højeste bygning
Amerikansk dokumentarserie.
17:00DR2 Dagen
18:30Din yndlingsmad: Chokoladefabrikken
Engelsk dokumentarserie.
19:30Den rigeste procent
Dansk dokumentarserie.
20:00Pigen der vendte tilbage
Engelsk krimiserie.
22:00Forført af en svindler
Dansk reportageserie.
22:30Deadline
23:00Kampen om Mosul
Amerikansk dokumentar.
Hvid mands dagbog
Dansk dokumentarserie.
00:45Internettets vidunderdreng
Amerikansk dokumentar.
02:35Deadline Nat
01:25Grænsepatruljen
Aus. reportageserie.
01:50Heathrow - lufthavnen, der aldrig sover
Engelsk dokumentarserie.
02:45Castle
Amerikansk spændingsserie.
03:25Airport
Engelsk dokumentarserie.
04:00Nyhederne og Vejret
06:00Nyhederne
06:30Go' morgen Danmark
12:00Nyhederne
12:30Regionale nyheder
12:40Størst
Dansk dokumentarserie.
13:30Danmark ifølge Bubber
Dansk underholdning.
13:55Danmark ifølge Bubber
Dansk underholdning.
14:25CPH Lufthavnen
Dansk dokumentarserie.
15:00CPH Lufthavnen
Dansk dokumentarserie.
15:30Grænsepatruljen
Aus. reportageserie.
16:00Heathrow - lufthavnen, der aldrig sover
Engelsk dokumentarserie.
17:00Nyhederne
17:16Regionale nyheder
17:25Håndbold: EM - studiet
Magasin.
18:05Håndbold: EM - Makedonien-Danmark (m), direkte
Mellemrunden - fra Kroatien.
18:55Nyhederne
19:00Håndbold: EM - Makedonien-Danmark (m), direkte
Mellemrunden - fra Kroatien.
20:00Nyhederne
20:13Regionalprogram
20:25Håndbold: EM - Tyskland-Spanien (m), direkte
Mellemrunden - fra Kroatien.
21:15Håndbold: EM - Tyskland-Spanien (m), direkte
Mellemrunden - fra Kroatien.
22:05Håndbold: EM - studiet
Magasin.
22:30Nyhederne
22:57Regionale nyheder
23:15Verdens dyreste mad
Engelsk dokumentarserie.
00:05En kur der dur
Dansk livsstilsmagasin.
00:40Grænsepatruljen
Aus. reportageserie.
01:15Grænsepatruljen
Aus. reportageserie.
01:45Heathrow - lufthavnen, der aldrig sover
Engelsk dokumentarserie.
02:40Castle
Amerikansk spændingsserie.
03:25Airport
Engelsk dokumentarserie.
04:00Nyhederne og Vejret
01:10Små og store synder
Engelsk dramaserie.
02:05Små og store synder
Engelsk dramaserie.
03:00Murdoch-mysterierne
Canadisk-engelsk krimiserie.
05:15For himlens skyld
Tysk komedieserie.
06:10Mit navn er Stella
Engelsk dramaserie.
07:05Doktor Kleist
Tysk dramaserie.
08:00Doktor Kleist
Tysk dramaserie.
09:00Skadestuen i Holby
Engelsk dramaserie.
09:55Skadestuen i Holby
Engelsk dramaserie.
10:55Doc Martin
Engelsk komedieserie.
11:50Bjerglægen
Tysk dramaserie.
12:45Bjerglægen
Tysk dramaserie.
13:40Kommissær Rex
Tysk-østrigsk krimiserie.
14:35Cold Case
Amerikansk dramaserie.
15:25Fornyet mistanke
Engelsk krimiserie.
16:30Death in Paradise
Engelsk krimiserie.
17:30En sag for Frost
Engelsk krimiserie.
19:05Lige i skabet
Dansk underholdning.
19:50Poldark II
Engelsk dramaserie.
20:55Poldark II
Engelsk dramaserie.
22:00Kriminalkommissær Barnaby
Engelsk krimiserie.
23:50Lige i skabet
Dansk underholdning.
00:30Lur mit liv
Dansk underholdning.
01:20Små og store synder
Engelsk dramaserie.
02:10Små og store synder
Engelsk dramaserie.
03:05Murdoch-mysterierne
Canadisk-engelsk krimiserie.
05:15For himlens skyld
Tysk komedieserie.
06:00Morgennyhederne på NEWS
12:00Nyheder med business og vejr
13:00Nyheder, sport, vejr
16:00NEWS & Co
Det gode og begavede selskab.
18:0018 Nyhederne
18:20Lippert
Interview på en ny måde.
18:50Dit vintervejr
19:0019 Nyhederne
19:25Nyheder, sport, vejr
20:10Topmødernes topmøde i Davos
Sidste nyt fra topchefernes konference.
22:0022 Nyhederne
22:27Lippert
Interview på en ny måde.
23:00News Night
Lippert
Interview på en ny måde.
00:30Nyheder, sport, vejr
01:30Lippert
Interview på en ny måde.
02:00Nyheder, sport, vejr
01:05Nørgaards Netfix
Dansk underholdning.
01:35What Went Down
Amerikansk underholdning.
02:05What Went Down
Amerikansk underholdning.
02:35Gotham – år 2
Amerikansk krimiserie.
03:25Ground Floor
Amerikansk komedieserie.
03:50Ground Floor
Amerikansk komedieserie.
04:20Believe
Amerikansk dramaserie.
05:00Believe
Amerikansk dramaserie.
06:05Dybvaaaaad!
Dansk underholdning.
06:30Dybvaaaaad!
Dansk underholdning.
07:05New Girl
Amerikansk komedieserie.
07:30New Girl
Amerikansk komedieserie.
07:55Will og Grace
Amerikansk komedieserie.
08:20Will og Grace
Amerikansk komedieserie.
08:50Beverly Hills 90210
Amerikansk ungdomsserie.
09:40Beverly Hills 90210
Amerikansk ungdomsserie.
10:30Beverly Hills 90210
Amerikansk ungdomsserie.
11:20Beverly Hills 90210
Amerikansk ungdomsserie.
12:15Sex & the City
Amerikansk komedieserie.
12:45Sex & the City
Amerikansk komedieserie.
13:15Desperate Housewives
Amerikansk dramaserie.
14:05Desperate Housewives
Amerikansk dramaserie.
14:50Glee
Amerikansk komedieserie.
15:40Dybvaaaaad!
Dansk underholdning.
16:15Dybvaaaaad!
Dansk underholdning.
16:50American Dad
Amerikansk animationsserie.
17:15American Dad
Amerikansk animationsserie.
17:45Klovn
Dansk komedieserie.
18:15Klovn
Dansk komedieserie.
18:50Venner
Amerikansk komedieserie.
19:20Venner
Amerikansk komedieserie.
19:50Girl Most Likely
Amerikansk komedie fra 2012.
21:35Dybvaaaaad!
Dansk underholdning.
22:05Ghostbusters
Amerikansk gyserkomedie fra 1984.
23:50Dybvaaaaad!
Dansk underholdning.
00:25Dybvaaaaad – Reality Awards Special 2.0
01:00Kevin Hart: Laugh at My Pain
02:35Gotham
Amerikansk krimiserie.
03:20Ground Floor
Amerikansk komedieserie.
03:50Ground Floor
Amerikansk komedieserie.
04:15Believe
Amerikansk dramaserie.
05:05Believe
Amerikansk dramaserie.
01:45NCIS 13
Amerikansk krimiserie.
02:35Bones
Amerikansk krimiserie.
03:20Bones
Amerikansk krimiserie.
04:05Odyssey 1
Amerikansk actionserie.
04:50The Mentalist 7
Amerikansk krimiserie.
05:35Bad judge
Amerikansk dramaserie.
06:00Cristela
Amerikansk dramaserie.
06:25Den ægte Tori Spelling 2
Amerikansk reality-serie.
07:10Venskaber og løgne
Amerikansk reality-serie.
08:00Luksusfælden
Dansk livsstilsmagasin.
09:00Luksusfælden
Dansk livsstilsmagasin.
10:00Med kniven for struben 6
Dansk madserie.
11:00Masterchef 2017
Dansk madserie.
12:00Mit plastikmareridt
Dansk dokumentarserie.
13:00The Kardashians indtager Miami
Amerikansk reality-serie.
14:00The Kardashians indtager Miami
Amerikansk reality-serie.
15:00Real Housewives of Beverly Hills
Amerikansk reality-serie.
16:00Real Housewives of Beverly Hills
Amerikansk reality-serie.
17:00Luksusfælden 14
Dansk reality-serie.
18:00Luksusfælden 14
Dansk reality-serie.
19:00Med kniven for struben 6
Dansk madserie.
20:00NCIS 15
Amerikansk krimiserie.
21:00The Brave
Amerikansk actionserie.
22:00Hacksaw Ridge
Amerikansk actionfilm fra 2016.
00:50NCIS 13
Amerikansk krimiserie.
01:40Bones
Amerikansk krimiserie.
02:25Bones
Amerikansk krimiserie.
03:20The Mentalist 7
Amerikansk krimiserie.
04:05The Mentalist 7
Amerikansk krimiserie.
04:50Bad judge
Amerikansk dramaserie.
05:10Bad judge
Amerikansk dramaserie.
05:35Cristela
Amerikansk dramaserie.
01:35The Late Late show med James Corden
Amerikansk serie.
02:30Last Man on Earth
Amerikansk dramaserie.
02:55Last Man on Earth
Amerikansk dramaserie.
03:20Backstrom 1
Amerikansk dramaserie.
04:05Defiance 3
Amerikansk dramaserie.
04:50The Vampire Diaries
Amerikansk gyserserie.
05:35Anger Management
Amerikansk komedieserie.
06:00Truth be Told
Amerikansk komedieserie.
06:25Truth be Told
Amerikansk komedieserie.
06:45Ridiculousness 6
Amerikansk underholdning.
07:10Ridiculousness 6
Amerikansk underholdning.
07:35The Late Late show med James Corden
Amerikansk serie.
08:25The Vampire Diaries
Amerikansk gyserserie.
09:25Rizzoli & Isles 7
Amerikansk dramaserie.
10:20Numbers 4
Amerikansk krimiserie.
11:10Numbers 4
Amerikansk krimiserie.
12:10Bones
Amerikansk krimiserie.
13:00NCIS
Amerikansk krimiserie.
14:00Hawaii Five-0 7
Amerikansk krimiserie.
15:00Hawaii Five-0 7
Amerikansk krimiserie.
16:00Bones
Amerikansk krimiserie.
17:00NCIS
Amerikansk krimiserie.
18:00NCIS L.A.
Amerikansk krimiserie.
19:00NCIS L.A.
Amerikansk krimiserie.
20:00X-files
Amerikansk sci-fi-serie.
20:55Fodbold: Arsenal-Chelsea, direkte
Carabao Cup-semifinale, returkamp.
23:00Smokin' Aces
Amerikansk-engelsk actionfilm fra 2006.
01:10The Late Late show med James Corden
Amerikansk serie.
02:05Last Man on Earth
Amerikansk dramaserie.
02:35Last Man on Earth
Amerikansk dramaserie.
03:00Defiance 3
Amerikansk dramaserie.
03:45Backstrom 1
Amerikansk dramaserie.
04:30The Vampire Diaries
Amerikansk gyserserie.
05:15X-files
Amerikansk sci-fi-serie.
01:40The 100
Amerikansk sci-fi-serie.
02:35The Tomorrow People
Amerikansk actionserie.
03:25Salvage Hunters
Amerikansk dokumentarserie.
04:15Salvage Hunters
Amerikansk dokumentarserie.
05:30Destroyed in Seconds
Amerikansk underholdning.
05:55Tanked
Reality-serie.
06:45Tanked
Reality-serie.
07:30Fire in the Hole
08:20TV-Shop
09:20Ice Cold Gold
Reality-serie.
10:10Ice Cold Gold
Reality-serie.
11:20TV-Shop
12:20Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Amerikansk actionserie.
13:15Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Amerikansk actionserie.
14:10Arrow
Amerikansk dramaserie.
15:10Arrow
Amerikansk dramaserie.
16:05The Flash
Amerikansk dramaserie.
17:00The Flash
Amerikansk dramaserie.
18:00Auction Hunters
Amerikansk dokumentarserie.
18:30Auction Hunters
Amerikansk dokumentarserie.
19:00Auction Hunters
Amerikansk dokumentarserie.
19:30Auction Hunters
Amerikansk dokumentarserie.
20:00Person of Interest
Amerikansk krimiserie.
21:00Criminal Minds
Amerikansk krimiserie.
21:55Criminal Minds
Amerikansk krimiserie.
22:55Fast N' Loud
Amerikansk bilmagasin.
23:55Person of Interest
Amerikansk krimiserie.
00:50The 100
Amerikansk sci-fi-serie.
01:50The 100
Amerikansk sci-fi-serie.
02:45The Tomorrow People
Amerikansk actionserie.
03:30Salvage Hunters
Amerikansk dokumentarserie.
04:20Salvage Hunters
Amerikansk dokumentarserie.
05:30Destroyed in Seconds
Amerikansk underholdning.
05:55Tanked
Reality-serie.
02:00Forsvundet
03:00Paula Zahn på sagen
03:45Paula Zahn på sagen
04:35Forsvundet
05:30Mig og min mor
Dansk dokumentarserie.
06:15Singleliv
Dansk reportageserie.
06:40Singleliv
Dansk reportageserie.
07:05Long Island Medium
07:30Long Island Medium
07:55TV-Shop
09:00Long Island Medium
09:25Long Island Medium
09:50De unge mødre: De første år
Dansk dokumentar.
10:20De unge mødre: De første år
Dansk dokumentar.
10:50Sofias Engle
11:50Sofias Engle
12:50Nærkontakt
Dansk dokumentarserie.
13:50Say Yes to the Dress
Amerikansk reality-serie.
14:20Say Yes to the Dress
Amerikansk reality-serie.
14:50Say Yes to the Dress
Amerikansk reality-serie.
15:20Say Yes to the Dress
Amerikansk reality-serie.
15:50De unge mødre: De første år
Dansk dokumentar.
16:20De unge mødre: De første år
Dansk dokumentar.
16:50Singleliv
Dansk reportageserie.
17:20Singleliv
Dansk reportageserie.
17:55Singleliv
Dansk reportageserie.
18:25Singleliv
Dansk reportageserie.
18:55Nærkontakt
Dansk dokumentarserie.
20:00Say Yes to the Dress
Amerikansk reality-serie.
20:30Say Yes to the Dress
Amerikansk reality-serie.
21:00You Again
Amerikansk romantisk komedie fra 2010.
23:10One Born Every Minute
Engelsk dokumentarserie.
00:10One Born Every Minute
Engelsk dokumentarserie.
01:15Forsvundet
02:10Forsvundet
03:10Paula Zahn på sagen
04:00Paula Zahn på sagen
04:45Singleliv
Dansk reportageserie.
05:30Mig og min mor
Dansk dokumentarserie.
01:45Hannibal Rising
Engelsk-fransk gyser fra 2007.
03:50Krimi5
Dansk kriminalmagasin.
04:40Hverdagens helte
05:05Hverdagens helte
05:30Hverdagens helte
Dansk dokumentarserie.
05:55Hverdagens helte
Dansk dokumentarserie.
06:204-Stjerners middag hos Rochel
Dansk madserie.
07:15Spøgelsesjægerne
Dansk reportageserie.
08:00Spøgelsesjægerne
Dansk reportageserie.
08:50Dit hjem i vores hænder: Oliver Bjerrehuus og Sussi og Leo
Dansk livsstilsmagasin.
09:40Dit hjem i vores hænder: Oliver Bjerrehuus og Sussi og Leo
Dansk livsstilsmagasin.
10:30Veronica Mars
Amerikansk krimiserie.
11:30Veronica Mars
Amerikansk krimiserie.
12:25Special Victims Unit
Amerikansk krimiserie.
13:20CSI
Amerikansk krimiserie.
14:15CSI
Amerikansk krimiserie.
15:10CSI: New York
Amerikansk krimiserie.
16:05CSI: New York
Amerikansk krimiserie.
17:05Special Victims Unit
Amerikansk krimiserie.
18:00Big Bang Theory
Amerikansk komedieserie.
18:30Big Bang Theory
Amerikansk komedieserie.
19:00Big Bang Theory
Amerikansk komedieserie.
19:30Big Bang Theory
Amerikansk komedieserie.
20:00Politijagt
Dansk dokumentarserie.
21:00Fartjagt
Dansk dokumentarserie.
22:00Gidseltagningen
Dansk dramaserie.
22:55Gidseltagningen
Dansk dramaserie.
23:45Big Bang Theory
Amerikansk komedieserie.
00:20Big Bang Theory
Amerikansk komedieserie.
00:45CSI
Amerikansk krimiserie.
01:45The Tomorrow People
Amerikansk actionserie.
02:40The Tomorrow People
Amerikansk actionserie.
03:25Krimi5
Dansk kriminalmagasin.
04:10Krimi5
Dansk kriminalmagasin.
05:00Hverdagens helte
Dansk dokumentarserie.
05:30Hverdagens helte
Dansk dokumentarserie.
05:55Hverdagens helte
Dansk dokumentarserie.
TV-kanal oversigt
 Eurosport fi
 3 Sat fi
 Animal Planet f
 Ava fi
 BBC Brit fi
 BBC Earth fi
 C More First fi
 RTL fi
 Ruutu+ Dokkari
 Ruutu+ Lapset
 Ruutu+ Leffa ja
 Ruutu+ Urheilu
 Ruutu+ Urheilu
 MTV3 fi
 National Geogra
 National Geogra
 Nelonen fi
 Nickelodeon Jr.
 Kutonen fi
 Liv fi
 MTV fi
 Viva fi
 C More Hits fi
 C More Juniori
 C More Max fi
 C More Series f
 C More Sport 1
 C More Sport 2
 C More Stars fi
 Cartoon fi
 Sub fi
 SVT1 fi
 SVT2 fi
 Travel Channel
 TLC fi
 TraceUrban
 TV Finland fi
 Yle Teema & Fem
 YLE TV1 fi
 YLE TV2 fi
 TV3 se fi
 TV4 se fi
 TV5 fi
 TV5Monde fi
 tv6_se fi
 VH-1 fi
 Viasat Explore
 Viasat Film Act
 Viasat Film Fam
 Viasat Film Hit
 Viasat Film Pre
 Viasat History
 Viasat Nature f
 Viasat Series f
 Viasat Sport fi
 CBS Reality fi
 Discovery fi
 Discovery Scien
 Discovery World
 Disney fi
 Disney Junior f
 Disney XD fi
 Fox fi
 France 24
 Frii fi
 Eurosport2 fi
 Hero fi
 Jim fi
 DR1
 DR Ramasjang
 DR Ultra
 DR K
 DR2
 DR3
 TV3 Sport
 TV3 SPORT 1
 TV3 SPORT 1 HD
 TV3 SPORT 2
 TV3 SPORT 2 HD
 TV3 MAX
 TV 2 Sport
 TV 2 Sport HD
 TV 2 Zulu
 TV 2
 TV 2 Charlie
 TV 2 Fri
 TV 2 Fri HD
 TV 2 HD
 TV 2 NEWS
 TV 2/Bornholm
 TV 2| Østjyllan
 TV FYN
 TV SYD
 TV/MIDT-VEST
 TV2 Øst
 TV2/Nord Salto
 Lorry
 TV 2/Bornholm
 TV 2/FYN
 TV 2/Lorry
 TV SYD
 TV/MIDT-VEST
 TV2 Øst
 TV2/NORD
 TV 2 / Østjylla
 TV3
 TV3 HD
 TV3 Puls
 TV3+
 TV6
 TV3+ HD
 Eurosport 1
 Eurosport 2
 Eurosport HD
 6’eren
 Kanal 4
 Kanal 5
 Kanal 5 HD
 Kanal Hovedstad
 dk4
 Disney Channel
 Disney Junior
 Nick Toons
 Nickelodeon Jun
 Viasat Film Fam
 Viasat Film HD
 Viasat Film Hit
 Viasat Film Act
 Viasat Film
 Viasat Film Act
 C More Stars
 CANAL9
 C More First
 C More First HD
 C More Golf
 C More Hits
 SF-Kanalen
 C More Series
 C More Hits HD
 Viasat Explorer
 Viasat Fotboll
 Viasat Golf
 Viasat History
 Viasat Motor
 Viasat Nature
 Viasat Series
 FOLKETINGET
 SVT1
 SVT2
 TV3 Sverige
 TV4 Sverige
 TV4 guld
 TV4 sport
 TV3 Norge
 TV 2 Zebra Norg
 TV 2 Norge
 NRK Super
 NRK1
 NRK2
 NDR
 RTL II
 SAT1
 RTL
 ProSieben
 3sat
 Eurosport (Tysk
 ARD
 Arte
 SuperRTL
 SPORT1
 ZDF
 Vh1
 VH1 Classic
 TLC
 TNT
 BBC Brit
 BBC World
 Animal HD
 Animal Planet
 National Geogra
 National Geogra
 National Geogra
 National Geogra
 Disney XD
 Discovery World
 VOX
 BBC Earth
 Boomerang
 Nickelodeon
 Motorsport.tv
 MTV
 Investigation D
 Cartoon
 Discovery HD Sh
 Discovery Scien
 CNN
 Comedy Central
 Discovery Chann
 TV5MONDE Europe
 Travel Channel
 HISTORY
 H2
 <
 >